Útulok Tuláčik prosí o krmivo pre desiatky psíkov bez domova!
Alleva NATURAL dog adult medium & maxi lamb & pumpkin 2 kg
€16,71

Granule ALLEVA Natural Dog Adult Medium & Maxi lamb & pumpkin sú kompletné krmivo pre dospelé psy stredne veľkých a veľkých plemien. Kvalitné granule pre psov s vysokým podielom...

Kód: OBC019709-1
štvorec
Novinka Tip
€25,60
€27,20 (–5 %)

Kvalitná 100% mäsová konzerva, vhodná pre všetky plemená a vekové kategórie psov a mačiek, obsahuje vysoko stráviteľné živočíšne bielkoviny.

Kód: 0002-1
eminentadultmini 3
€8,50

Eminent Adult mini je krmivo s rovnakou receptúrou ako Eminent Adult, líšia sa len veľkosťou granúl, ktorá je upravená pre potrebu malých plemien s hmotnosťou 1-10 kg.

Kód: OBC006789-1
100% Hovädzia mäsová konzerva Tuláčik 800 g
Novinka Tip
€3,40

Kvalitná 100% mäsová konzerva, vhodná pre všetky plemená a vekové kategórie psov a mačiek, obsahuje vysoko stráviteľné živočíšne bielkoviny.

Kód: 0001-1

Pomôžme spoločne tým, ktorí si sami pomôcť nevedia!

Útulok Tuláčik v Brezne www.utuloktulacik.sk vznikol v roku 2009, ako jeden z prvých útulkov na Slovensku. Vďaka zakladateľom, dobrovoľníkom a ďalším členom, ktorí boli od začiatku odhodlaní zachraňovať opustené a týrané psíky, sa nám spoločnými silami podarilo vybudovať útulok. Zásluhou našich fanúšikov a ich podpory sa nám každoročne darí pomôcť stále väčšiemu počtu psíkov. Fungovanie útulku je naše poslanie, robíme to srdcom a pohľad na psíky, ktoré dostali šancu na lepší život, nás už dlhé roky napĺňa. Dnes vďaka Vám, našim podporovateľom, dokážeme z osád zachrániť a nájsť domov viac ako 1000 psíkom ročne. Aby sme s Vašou pomocou pomohli aj ďalším útulkom na Slovensku vznikol v roku 2020 projekt www.pomozutulku.sk. Vďaka Vám sa jedná o úspešný projekt cez ktorý ročne pošlete útulkom naozaj veľmi veľké množstvo materiálnej pomoci vo forme krmiva, jedná sa o približne 85 000 položiek konzerv a granúl.

Okrem Vašich 2% rovnako aj ziskom z eshopu www.pomozutulku.sk financujeme prevádzku Útulku Tuláčik, v roku 2022 prešlo bránami útulku 1258 psíkov, 180 mačičiek a s tým je spojené veľké množstvo výdavkov, takže okrem krmiva potrebujeme uhradiť aj veľké množstvo nákladov ako je veterinárne ošetrenie, kastrácie, čipovanie, liečba, operácie, vodu, energie atď. Priebežne prispôsobujeme a rozširujeme kapacity útulku, pribúdajú výbehy, nové voliéry a celkovo neustále pracujeme na tom aby sa u nás zvieratká cítili čo najlepšie počas čakania na nový domov.

Nech už útulkom pomáhate akýmkoľvek spôsobom, môžete si byť istý ,že táto pomoc má pre nás a psíkov bez domova obrovský význam a za to Vám z celého srdca ďakujeme.

Jana Kokavcová a celý kolektív Útulku Tuláčik