Doprava

Doprava zásielok do útulkov je ZDARMA, pri doručení k Vám domov platia nasledovné ceny:

Packeta

Packeta Slovakia s.r.o. ( predtým Zásielkovňa)

  • Balík do 70€ s DPH - do 10 kg (brutto) - 4 € s DPH
  • Balík nad 70€ s DPH (maximálne 10 kg brutto) - doprava ZADARMO

Packeta s.r.o. - Česká republika 

  • Balík do 70€ s DPH - do 10 kg (brutto) - 4,90 € s DPH
  • Balík nad 70€ s DPH (maximálne 10 kg brutto) - doprava ZADARMO

Parametre-zasielky-Zasielkovna

Poznámka: Pri Váhe balíka do 10kg, ale s prekročenými maximálnymi rozmermi zásielky bude cena dopravy tovaru vypočítaná individuálne a zákazník o tom bude vopred informovaný.

Do váhy balíka sa započítava aj balné, ktoré je individuálne pre každý tovar. Vzhľadom na to, že krehkejšie produkty si vyžadujú špeciálnu výstelku balíka, aby nedošlo k ich poškodeniu pri preprave, môže sa výsledná hmotnosť balíka navýšiť o obalový materiál. Zákazník bude v tomto prípade informovaný o prípadnej zmene prepravnej firmy, ak bude výsledná hmotnosť presahovať 10 kg. 

sps

Slovak Parcel Service s.r.o

  • Balík do 70€ s DPH - 4 € s DPH
  • Balík nad 70€ s DPH - doprava ZADARMO

SPS Kuriér - lehota dopravy je nasledujúci pracovný deň po dni podania pre Slovensko. Zákazník je o dodaní balíka kuriérskou službou priebežne informovaný SMS notifikáciou o pohybe balíka. Zásielka je doručovaná maximálne 3-krát. Zákazník dostáva informáciu o 3-hodinovom časovom intervale predpokladaného doručenia, telefónne číslo na kuriéra ako aj na zákaznícky servis a link, prostredníctvom ktorého môže zmeniť požadované údaje o doručení.  Oznámenie je odoslané v deň doručenia a obsahuje tiež číslo balíka a v prípade dobierky jej sumu. V prípade dohody s užívateľom poštových služieb môže SPS Kuriér doručiť balík aj na alternatívne miesto doručenia a to do vybraného miesta "Balíkovo". Balíkovo je sieť odberných miest v rámci celého Slovenska 

Poznámka: Pri Váhe balíka do 20kg, ale s prekročenými maximálnymi rozmermi zásielky bude cena dopravy tovaru vypočítaná individuálne a zákazník o tom bude vopred informovaný.