Náš príbeh

V týchto dňoch nám chodí veľa správ, akou formou je možné pomôcť psíkom bez domova v takejto ťažkej situácii. Srdečne vám ďakujeme, že vám osud nechcených psíkov nie je ľahostajní a preto hľadáme nové spôsoby ako ďalej spoločne viac a viac pomáhať. Eshop www.pomozutulku.sk vznikol z troch hlavných dôvodov.

Našou prioritou je zabezpečiť krmivo a ďalšiu nevyhnutnú materiálnu pomoc pre psíky v našom útulku. Keďže vzhľadom na aktuálnu situáciu je útulok pre verejnosť zavretý, nemôžeme dopustiť, aby psíkovia ostali bez pomoci. Prostredníctvom nášho eshopu môžete veľmi rýchlo a jednoducho objednať granule, konzervy, či inú materiálnu pomoc priamo do útulku. Všetky objednávky budú vo veľmi krátkom čase doručené tuláčikom a vy im tak môžete aspoň spríjemniť čakanie na novú rodinku.

Okrem toho si cez náš eshop môžete aj priamo vy, majitelia adoptovaných psíkov, objednať pre svojich štvornohých miláčikov všetky nevyhnutné potreby. Samozrejme, časť z predajnej ceny poputuje rovno na podporu činnosti nášho občianskeho združenia Tuláčik. Spoločne sme zmenili osud už viac ako 5000 psíkov a stále hľadáme ďalšie spôsoby aby toto číslo rástlo čo najrýchlejšie.

Keďže vieme, že situácia je ťažká vo všetkých útulkoch a poznáme to na vlastnej koži, nakoniec sme pripravili možnosť rovnako materiálne podporiť aj ostatné útulky na Slovensku. Sme ešte len v začiatkoch, preto prosíme jednotlivé útulky, ktoré majú záujem o takúto formu pomoci, aby nás s kontaktovali mailom na info@pomozutulku.sk a dohodneme sa na ďalšej spolupráci. Veríme, že spoločnými silami dokážeme zvládnuť túto neľahkú situáciu.