Ako pomôcť

 

fina

V týchto dňoch nám chodí veľa správ, akou formou je možné pomôcť psíkom bez domova v takejto ťažkej situácii. Srdečne vám ďakujeme, že vám osud nechcených psíkov nie je ľahostajní a preto hľadáme nové spôsoby ako ďalej spoločne viac a viac pomáhať. Preto vznikol náš eshop www.pomozutulku.sk.

Našou prioritou je zabezpečiť krmivo a ďalšiu nevyhnutnú materiálnu pomoc pre psíkov a mačičky v útulkoch. Keďže vzhľadom na aktuálnu situáciu je väčšina útulkov pre verejnosť zavretá, nemôžeme dopustiť, aby psíkovia ostali bez pomoci. Prostredníctvom nášho eshopu môžete veľmi rýchlo a jednoducho objednať granule, konzervy, či inú materiálnu pomoc. Všetky objednávky budú zdarma doručené priamo do útulku a vy tak môžete zvieratkám aspoň spríjemniť čakanie na novú rodinku.

Samozrejme, časť z predajnej ceny poputuje rovno na podporu činnosti nášho občianskeho združenia Tuláčik. Spoločne sme zmenili osud už viac ako 5000 psíkov a stále hľadáme ďalšie spôsoby aby toto číslo rástlo čo najrýchlejšie.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie