ALAVIS Šampón chlorhexidin 250 ml

Neohodnotené
ALAVIS Šampón chlorhexidin 250 ml

ALAVIS™ Chlorhexidine Shampoo je šampón na vonkajšiu starostlivosť o srsť a kožu psov, mačiek, fretiek a koní obohatený o chlórhexidín, ktorý pomáha znižovať výskyt nežiaducich mikroorganizmov, a Aloe vera, ktoré má protizápalový účinok, pomáha rýchlejšie hojiť rany a podporuje tak účinok šampónu
Dostupnosť Skladom
Kód: PH-OBC021941
€9,91
ALAVIS Šampón chlorhexidin 250 ml
Neohodnotené
ALAVIS Šampón chlorhexidin 250 ml

ALAVIS™ Chlorhexidine Shampoo je šampón na vonkajšiu starostlivosť o srsť a kožu psov, mačiek, fretiek a koní obohatený o chlórhexidín, ktorý pomáha znižovať výskyt nežiaducich mikroorganizmov, a Aloe vera, ktoré má protizápalový účinok, pomáha rýchlejšie hojiť rany a podporuje tak účinok šampónu. Šampón je vhodný na podporu liečby kožných ochorení.

Prečo odporúčame používať: 
  • na liečbu povrchových a hlbokých kožných zápalov (kvasinkového alebo bakteriálneho pôvodu, napr. horúce miesto, dermatitída) ?
  • ako udržiavacia liečba pokožky a vlasov po vyliečení dermatologických pacientov, pacientov s chronickým zápalom kože alebo alergickým ochorením kože ?
  • ako pomoc pri prevencii vzniku sekundárnych kožných infekcií u pacientov infikovaných ektoparazitmi (demodikóza, svrab, svrab, cheyletia atď.) ?
  • na čistenie fyzicky alebo chemicky podráždenej pokožky
Pôsob použitia: .
  • Srsť navlhčite teplou vodou a šampón vmasírujte do srsti, kým sa nevytvorí bohatá pena.
  • NECHAJTE ŠAMPÓN ZASCHNÚŤ 5 MINÚT! Potom penu dôkladne opláchnite.
  • Šampón nedráždi oči a uši, napriek tomu sa vyhnite ich zasiahnutiu. Pri závažných kožných problémoch používajte šampón ALAVIS™ Chlorhexidine denne alebo podľa odporúčania veterinárneho lekára. Keď sa stav zlepší, predĺžte intervaly podľa stavu srsti a kože. Ak nedôjde k zlepšeniu alebo sa stav zhorší, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: