Calibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken 12 kg

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken 12 kg
 

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken sú granule s vysokým obsahom kuracieho mäsa určené pre dospelých psov stredných plemien (10-30 kg)

Dostupnosť Skladom
Kód: PH-OBC019477
€55,48
Calibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken 12 kg

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken 12 kg
 

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken sú granule s vysokým obsahom kuracieho mäsa určené pre dospelých psov stredných plemien (10-30 kg). Jej základom sú kvalitné živočíšne proteíny, ktoré tvoria výnimočných 90 % z celkového obsahu bielkovín, a nízky obsah obilnín (iba ryža). Receptúra je zostavená ako monoproteinová - iba jeden zdroj živočíšnych bielkovín. Receptúra je hypoalergénna a obsahuje prebiotiká, β-glukány a probiotiká, ktoré prispievajú k nastaveniu optimálneho zažívania ako základu dobrej imunity. Yucca schidigera s detoxikačnými účinkami prispieva k zníženiu plynatosti a zápachu exkrementov. Pre správne fungovanie celého organizmu a na posilnenie imunitného systému obsahuje mix vitamínov a chelátových minerálov.

Krmivo pre psov je vždy nutné dopĺňať dostatočným množstvom čistej pitnej vody.

Funkcie hlavných aditív:

  • vitamíny a chelátové minerály (vysoko využiteľná organická forma minerálov) - pre správnu funkciu organizmu, prevenciu ochorení a posilnenie imunitného systému.
  • frukto-oligosacharidy a mannán-oligosacharidy (FOS, MOS) sú prebiotiká podporujúce črevnú mikroflóru, správnu funkciu tráviaceho traktu a posilňujúce imunitný systém. Yucca schidigera - obsahuje chlorofyl, stopové prvky,
  • vitamíny, saponín a polyfenoly. Má detoxikačné účinky, pôsobí pozitívne na tráviaci trakt, znižuje plynatosť a zápach exkrementov.
  • β-glukány stimulujú a podporujú imunitný systém. Lactobacillus acidophilus (inaktivovaný) - funguje ako paraprobiotikum a má pozitívny vplyv na imunitný systém. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken 2,5 kg
€13,16

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken 2,5 kg   Calibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken sú granule s vysokým obsahom kuracieho mäsa určené pre dospelých...

Kód: PH-OBC019476