Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken 6 kg

Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken 6 kg

Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken sú granule s kuracím mäsom pre dospelé malé psy (do 10 kg) so zložením pre celkovú vitalitu psa

Dostupnosť Skladom
Kód: PH-OBC019460
€35,01
Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken 6 kg

Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken 6 kg

Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken sú granule s kuracím mäsom pre dospelé malé psy (do 10 kg) so zložením pre celkovú vitalitu psa. Hypoalergénne zloženie krmiva s nízkym obsahom obilnín (iba ryža) je vhodné aj pre citlivé zažívanie. Receptúra je zostavená ako monoproteinová - iba jeden zdroj živočíšnych bielkovín. Receptúra s kvalitným kuracím mäsom obsahuje 85 % bielkovín živočíšneho pôvodu z ich celkového obsahu a je obohatená o lososový olej pre starostlivosť o kožu a srsť. Prebiotiká spolu s β-glukánmi a laktobacilmi podporujú správnu funkciu tráviaceho traktu a majú pozitívny vplyv na imunitný systém psíka. Vybrané vitamíny a minerály pomáhajú v starostlivosti o správnu funkciu organizmu a pri prevencii ochorení. Zmenšená veľkosť granúl vyhovuje malým plemenám.

Krmivo pre psov je vždy nutné dopĺňať dostatočným množstvom čistej pitnej vody.

Funkcie hlavných aditív:

  • lososový olej - zdroj nenasýtených mastných kyselín omega-3 (EPA, DHA) potrebných pre podporu fyziologickej funkcie kože a srsti a ich kvality. Majú tiež protizápalový účinok.
  • vitamíny a chelátové minerály (vysoko využiteľná organická forma minerálov) - pre správnu funkciu organizmu, prevenciu ochorení a posilnenie imunitného systému.
  • frukto-oligosacharidy a mannán-oligosacharidy (FOS, MOS) sú prebiotiká podporujúce črevnú mikroflóru, správnu funkciu tráviaceho traktu a posilňujúce imunitný systém. β-glukány stimulujú a podporujú imunitný systém.
  • Lactobacillus acidophilus (inaktivovaný) - funguje ako paraprobiotikum a má pozitívny vplyv na imunitný systém.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken 1,5 kg
€10,64

Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken 1,5 kg Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken - kompletné suché krmivo v superprémiové kvalite pre dospelých psov...

Kód: PH-OBC019459