HILLS Diet Canine z/d Ultra allergen free NEW 10 kg

Neohodnotené
Značka: Hill's, USA

HILLS Diet Canine z/d Ultra allergen free NEW 10 kg

Kompletné krmivo pre psy s potravinovou intoleranciou alebo alergiou a je ideálne na eliminačnú diétu

Dostupnosť Skladom
Kód: PH-OBC023517
€128,13
HILLS Diet Canine z/d Ultra allergen free NEW 10 kg
Neohodnotené
Značka: Hill's, USA

HILLS Diet Canine z/d Ultra allergen free NEW 10 kg

Kompletné krmivo pre psy s potravinovou intoleranciou alebo alergiou a je ideálne na eliminačnú diétu. Typickými príznakmi potravinových problémov je svrbenie, kožné problémy alebo ochorenie tráviaceho ústrojenstva, ktoré ide ruka v ruke s hnačkami a zvracaním.

Indikácia:

Problémy s krmivom (potravinová alergia alebo intolerancia) Na použitie ako eliminačná diéta na potravinovú intoleranciu pri: Chronickom svrbení Zápalu stredného ucha Gastrointestinálne poruchy ako napr. IBD (zápalové ochorenie čriev) a kolitída Kontraindikácie: Šteňatá Gravidné a dojčiace sučky Kŕmny návod: viď tabuľka na obale.

Zloženie:

kukuričný škrob, hydrolyzovaná kuracia pečeň, celulóza, minerálne látky, rastlinný olej, živočíšny tuk, vitamíny, DL-metionín, stopové prvky, L-tryptofán, taurín, betakarotén. Prírodná konzervácia vďaka zmesi tokoferolov a kyseline citrónovej.

Nutričné látky: vitamín D3 (1,710 IE/kg), železo (367 mg/kg), jód (9,5 mg/kg), meď (46,6 v), mangán (16,2 mg/kg), zinok ( 234 mg/kg) 0.44 %, omega-6 mastnej kyseliny 3.69 %, taurín 1.11 %, vitamín A 21.2 IU, vitamín C (kyselina askorbová) 115.0 mg, vitamín D 840.0 IU, vitamín E (tokoferol) 690.0 mg 100% garancia spokojnosti Hill's - pokiaľ nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní, vráťte nespotrebované množstvo krmiva v mieste zakúpenia a dostanete plnú cenu späť alebo Vám krmivo vymeníme za iné.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Pred užívaním produktu radu Prescription Diet je nutné potvrdiť, že vaše domáce zviera bolo podrobené vyšetreniu veterinárom, ktorý stanovil diagnózu, na základe ktorej odporučil užívať vybrané krmivo. U tohto krmiva je odporúčaná raz za 6 mesiacov konzultácia s veteriárom o pokračovaní užívania krmiva. Pokiaľ sa stav domáceho zvieraťa pri užívaní akýmkoľvek spôsobom zhorší, je potrebné vyhľadať okamžitú veterinárnu konzultáciu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: