Hračka Kong Dog Wubba pískacia, vinyl, S

Neohodnotené
Značka: Kong, USA

Hračka Kong Dog Wubba pískacia, vinyl, S

Hračka KONG Wubba je zábavná hračka na trasenie a hádzanie, je skvelá na interaktívnu aj samostatnú hru

Dostupnosť Skladom
Kód: PH-OBC022674
€10,47
Hračka Kong Dog Wubba pískacia, vinyl, S
Neohodnotené
Značka: Kong, USA

Hračka Kong Dog Wubba pískacia, vinyl, S

Hračka KONG Wubba je zábavná hračka na trasenie a hádzanie, je skvelá na interaktívnu aj samostatnú hru. Voľne visiaci chvost je ideálny na trasenie a ťahanie ako tiež na aport. Odolný posilnený nylonový vonkajší materiál s jedinečným tvarom loptičky pre dlhšie hry. Psy milujú pískanie hračky Wubba a k zábave prispieva trasenie visiaceho chvosta sem a tam, vďaka čomu je každá hra inakšia ako tá nasledujúca.

Materiály/Zloženie:

75% Vinyl, 25% Nylon

Príprava a použitie:

Pred použitím odstráňte obal a kvôli bezpečnostným pokynom ho uschovajte. Počas hry majte psa/mačku pod dozorom, ak je hračka poškodená hru ukončite.

Starostlivosť a uskladnenie:

Čistite vlhkou tkaninou. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť.

Bezpečnostné pokyny:

Vyberte si správnu veľkosť hračky. Nenechávajte psa/mačku počas hry bez dozoru. Odporúčame dozerať na hru s každým typom hračky, aby ste predišli náhodnému prehltnutiu. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť. V prípade náhodného požitia vyhľadajte pomoc veterinárneho lekára.Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: