ProPlan MO Dog Adult Medium Sensitive Digestion jahňa 14 kg

Neohodnotené

Pro Plan Medium Adult Sensitive Digestion 14 kg

PURINA® PRO PLAN® Medium Adult Sensitive Digestion s vysokým obsahom jahňacieho mäsa je kompletné krmivo pre psy stredných plemien s citlivým trávením

Dostupnosť Skladom
Kód: PH-OBC014429
€56,68
ProPlan MO Dog Adult Medium Sensitive Digestion jahňa 14 kg
Neohodnotené

Pro Plan Medium Adult Sensitive Digestion 14 kg

PURINA® PRO PLAN® Medium Adult Sensitive Digestion s vysokým obsahom jahňacieho mäsa je kompletné krmivo pre psy stredných plemien s citlivým trávením. Obsahuje OPTIDIGEST®, vyvinutý s využitím najnovších vedeckých poznatkov z oblasti výživy psov pre podporu zdravia tráviaceho traktu u psov a so sklonom k problémom s trávením.

OPTIDIGEST®, vytvorené našimi veterinármi a špecialistami na výživu, je kombináciám špecifických zložiek, ktoré napomáhajú zdravému tráviacemu systému. Obsahuje vybrané zdroje akými sú prebiotiká s vedecky overeným účinkom na zlepšenie rovnováhy črevnej mikroflóry. Obsahuje tiež bentonit, ktorý viaže nadbytočnú vodu a napomáha zlepšiť kvalitu výkalov.

Krmivo PRO PLAN® OPTIDIGEST® je vyrobené z ľahko stráviteľných zložiek, ktoré uľahčujú vášmu psovi trávenie potravy. Šetrný proces výroby krmiva uchováva vysokú kvalitu vstupnej suroviny – jahňacieho mäsa. Krmivo neobsahuje pšenicu. Krmivo obsahuje všetky živiny, ktoré váš pes potrebuje pre udržanie dlhodobého zdravia a dobrej kondície. Krmivo je ľahko stráviteľné pre psov s citlivým trávením, vyrobené z vysoko kvalitného jahňacieho mäsa s prebiotikami, ktoré významne podporuje zdravie čriev. Klinicky overená účinnosť pre zlepšenie rovnováhy črevnej mikroflóry so špeciálnymi zložkami, ktoré podporujú zdravie čriev a kvalitu výkalov. Podporuje prirodzene obranyschopnosť a dlhodobé zdravie. Obsahuje vysoko kvalitné bielkoviny z jahňacieho mäsa.  

Zloženie:
dehydrované hydinové bielkoviny,pšenica, kukurica, kura(14 %), kukuričná krupica, živočíšny tuk, sójová múčka, ryža (4 %), vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, glutén, sušený čakankový koreň(1 %, zdroj prebiotík),minerálne látky, sušené vajcia, rybí tuk.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: