Proplan MO Dog Puppy Large Athletic Sensitive Digestion jahňa 12 kg

Neohodnotené

Proplan MO Dog Opti Digest Puppy Large Athletic Sensitive Digestion jahňa 12 kg

Kompletné suché krmivo pre šteňatá veľkých plemien atletického typu s citlivým zažívaním

Dostupnosť Skladom
Kód: PH-OBC018857
€53,90
Proplan MO Dog Puppy Large Athletic Sensitive Digestion jahňa 12 kg
Neohodnotené

Proplan MO Dog Opti Digest Puppy Large Athletic Sensitive Digestion jahňa 12 kg

Kompletné suché krmivo pre šteňatá veľkých plemien atletického typu s citlivým zažívaním. Tiež vhodné pre gravidné, alebo dojčiace suky. Vytvorené na základe vedeckých poznatkov.

PURINA® PRE PLAN® LARGE PUPPY Athletic s OPTIDIGEST® pre citlivé zažívanie je starostlivo vytvorená receptúra, obsahujúci kombináciu živín OPTIDIGEST. Tá bojuje proti nerovnováhe črevnej mikroflóry, ktorá je najčastejšou príčinou citlivého zažívanie. Zloženie vyvinuté našimi veterinármi a odborníkmi na výživu, podporuje každodenné aktívny a vyvážený život vášho psa.

Dostupné vo variante 12 kg balení.

Receptúra ??obsahuje špeciálnu kombináciu živín OPTIDIGEST, ktorá podporuje zažívací systém. Krmivo je ľahko stráviteľné a obsahuje prebiotiká, ktoré preukázateľne zvyšujú počet bifidobaktérií a zlepšujú tak rovnováhu baktérií v čreve. Podporuje správnu konzistenciu výkalov. Nutrične vyvážená receptúra ??obsahuje vysoko kvalitné jahňacie bielkoviny a podporuje aktívny a zdravý životný štýl vášho šteňaťa až do dospelosti.


ZLOŽENIE
Jahňacie (20%), sušené hydinové bielkoviny, kukurica, ryža, sójová múčka, živočíšny tuk, cukrovarské rezky sušené, chuťové prísady, kukuričný proteín, sušené vajcia, kukuričná krupica, rybí tuk, minerálne látky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: